Fotogalerie Koncert Koncerty Novinky
3. 11. 2018

Kostelem ve Skalné rozeznělý gospelové rytmy

Muzikoterapie Gospelem - 13. 10. 2018

Léčba hudbou, tak nějak by se dal přeložit název muzikoterapie Gospelem, kterou si mohli užít návštěvníci kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné jako další hudební zážitek.

Gospel je spojení několika hudebních žánrů,které jsou typické pro černošskou komunitu a tak v gospelu můžete slyšet prvky Jazzu, soulu ale znatelný je i blues nebo hip hop!

Takže si i v kostele můžete tleskat do rytmu nebo rovnou tancovat. Třeba u rychlejších písní. A nebo se jen správně naladit u pomalejších melodií.

Děkujeme že jste si tuto akci užili společně s námi a budeme se těšit na další chystané koncerty a hlavně slavnostní otevření kostela, které nás čeká 25. listopadu, podrobnější informace se dozvíte z videopozvánky,kterou pro vás chystáme.