Novinky Ohlášky

14. Farní Ples - 19. ledna 2019 od 17:00 h v restaurace "Pohoda"

Už je to tak, milí farníci, sešel se rok s rokem a všechny vás srdečně zveme na XIV. Farní společenský taneční večer do restaurace „Pohoda“ ve Skalné.
19. 1. 2019 (17:00 - 23:57)

Když do internetového vyhledávače zadáte heslo "farní ples", nestačíte se divit, kolik farních plesů u nás každoročně probíhá. Snad je jich i více, než je farností :-).
Že mezi ně patří již čtrnáctým rokem i skalenská farnost se můžete přesvědčit v sobotu 19. ledna 2019.

Přáním organizátorů je, aby se sešli nejen nadšenci plesů, tanců a zábav vůbec, ale i třeba jen posluchači pěkné hudby. Pojďme si v kruhu svých přátel posedět, odpočinout, popovídat a zapomenout na veškeré starosti a potíže.
Farní ples je také příležitostí k utužení vztahů již existujících a navázání vztahů nových, to vše ve slavnostní atmosféře a bez zbytečného spěchu.

Vstupné pro dospěle je stanovené na 150Kč. Když se jedna o děti tak do 10 roku života zdarma – bez nároku na vlastní židli, jinak zapotřebí je zakoupit si zlevněnou vstupenku za 50Kč.

Dámy a pánové, račte vstoupit na taneční parket!
Příjemnou zábavu a dobře se bavte....

velikost 488 KB