Koncerty

Komorní koncert „Zlaté hity populární hudby“ Trio Divertimento der Chursächsische Philharmonie Bad Elster

Datum konání akce
25. 5. 2019 (17:00 - 19:00)

Známe je všichni. Když je slyšíme, většinou si hity jako Yesterday, Žlutou ponorku, některou píseň od skupiny ABBA nebo melodii z Pirátů z Karibiku, broukáme si je společně s interprety. Mohou nás tyto melodie ještě něčím překvapit?

Kdo zná orchestr Philharmonie Bad Elster, ví, že nejen ona jako celek, ale i její sólisté rádi překvapují.

Proto Vás srdečně zveme v sobotu 25. května 2019 v 17:00 do kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné, kde se můžete nechat překvapovat v rámci koncertu komorní hudby s příznačným názvem: "Zlaté hity populární hudby"

Účinkují Trio Divertimento der Chursächsische Philharmonie Bad Elster.

Koncert pořádá Římskokatolická farnost Skalná ve spolupráci s Městem Skalná v rámci Projektu č, 92: "Kostel sv. Jana Křtitele - místo bez hranic", spolufinancováného Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální  rozvoj v programu Přeshraniční spolupráce Cíl EÚS Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2014-2020

Soubory ke stažení

velikost 1 349 KB
velikost 1 348 KB
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.