Koncert
17. 12. 2017

Adventní koncert s dechovou hudbou Egerländer Musikanten Ebelsbach - 9. prosince 2017


Slavnostně vyzdobeným skalenským kostelem svatého Jana Křtitele zněl adventní koncert v podání dechového souboru Egerländer Musikanten Ebelsbach. Posluchači si mohli vyslechnout známé i méně známé vánoční melodie. Repertoár Egerländer Musikanten Ebelsbach je široký, hrají koncertní díla, operetní melodie i lidovou hudbu.

Spolek Němců a přátel Německé kultury ve spolupráci s městem Skalná a podpory firmy Kirch a Kirch s.r.o. a farnosti Skalná akci pořádají v rámci projektu číslo 92 „kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic“, spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální  rozvoj v programu Příhraniční spolupráce Cíl EÚS Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2014-2020.


Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.