Ostatní
1. 10. 2018

Fotosoutěž

Římskokatolická farnost a město Skalná vyhlašují fotosoutěž o nejzajímavější fotografii z rekonstrukce skalenského kostela. Každý zájemce může zaslat pět snímků. Z došlých fotografií vybere porota tři nejlepší autory a ti budou odměněni. Zájemci mohou svá díla posílat na emailovou adresu: soutez@farnostskalna.cz. Soutěž potrvá do 23. září 2018. ​Soutěžní fotografie můžeš prohlédnout a ohodnotit zde. . Fotografie budou vystavené také v kostele sv. Jana Křtitele od 15. 10. do 16. 11. a to od 10:00 do 17:00 hodin.

Římskokatolická farnost a město Skalná vyhlašují fotosoutěž o nejzajímavější fotografii z rekonstrukce skalenského kostela. Každý zájemce může zaslat pět snímků.  Z došlých fotografií vybere porota tři nejlepší autory a ti budou odměněni.

Zájemci mohou svá díla posílat na emailovou adresu: soutez@farnostskalna.cz.  Soutěž bude zahájena  7. dubna 2018 a potrvá do 23. září 2018.

Vítězové soutěže budou vyhlášeni v průběhu slavnostního otevření rekonstruovaného kostela v neděli 25 listopadu 2018

1. cena: mobilní telefon

2. cena: pivní lázně pro 2 osoby

3. cena: romantická večeře na hradě pro 2 osoby

Soutěžní fotografie budou vystaveny v kostele sv. Jana Křtitele ve Skalné.

Zasláním fotografií se autoři vzdávají autorských práv ke svým dílům, která tak mohou být použitá pro propagaci města Skalná a pro potřeby Římskokatolické farnosti Skalná.

 

Hlasování bylo ukončeno. Výsledky budou zveřejněné v neděli 25. listopadu 2018 v rámci "Slavnostního požehnání opraveného kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné", v sálu společností Lasengerg Minerales a.s. (KEMAT) v 15:00 hodin

Děkujeme vám, že jste věnovali svůj čas v hlasování na nejlepší fotografie.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.