Koncert Setkání Ostatní
19. 3. 2017

Slavnostní zahájení projektu č. 92: „Kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic“

Slavnostní zahájení projektu č. 92: 
„Kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic“

Feierliche Eröffnung des Projektes 92:
„Kirche des St. Johannes der Täufer – Ort ohne Grenzen“


 

Nenechte si ujít slavnostní zahájení projektu č. 92 v rámci příhraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko v kostele sv. Jana Křtitele, které se uskuteční již tento měsíc 19. března 2017, a to od 14 hodin. Čeká Vás bohatý program. Jako účinkující se Vám představí Kostelní chór, dále se můžete těšit na výborného houslistu Marka Pavelce, mladou zpěvačku chebského gymnázia Hanku Bělohoubkovou, nebo na velice oblíbený ženský pěvecký sbor Luběnky. Cílem tohoto projektu je rozvíjet a prohloubit kulturní dění ve městě. Tak pojďme společně vytvořit v kostele sv. Jana Křtitele, příjemnou atmosférou, ale především „místo bez hranic“, což je motto celého projektu.​

​Slavnostní zahájení projektu č. 92 v rámci přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko, cíl EÚS 2014 – 2020 "kostel sv. Jana křtitele - místo bez hranic" – proběhne v neděli 19. března od 14:00 hodin ve skalenském kostele. 

Program:
1. Slavnostní proslovy 
2. Představení projektu
3. Koncert:
     • Kostelní chór Neusorg
     • Marek Pavelec – houslový virtuóz 
     • Hana Bělohoubková – zpěv 
     • Ženský pěvecký sbor Luběnky

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.