Koncert
12. 8. 2017

Symfonický koncert „„Sen noci svatojánské“ v podání Chursächsische Philharmonie Bad Elster - 12. srpna 2017

 

První koncert umělců z Chursäschsische Philharmonie Bad Elster s názvem Malá Noční hudba měl veliký úspěch. Pro přítomné návštěvníky se stal balzámem na srdci a toho, jak víme, není nikdy dost. A tak se v kostele sv. Jana Křtitele ve Skalné objevili tito skvělí muzikanti znovu. Tentokrát na akci s názvem „Sen Noci Svatojánské“. V sobotu 12. srpna od 17:00 hodin mohli návštěvníci zaslechnout skvělé skladby, jako právě Sen Noci Svatojánské, z opery Královna Víl, od nejvýznamnějšího anglického barokního skladatele Henryho Purcella. Nebo například Prostou Symfonii od Benjamina Brittena. A jako přídavek opět zazněla La Traviata od Giuseppe Verdiho. Koncert se konal opět v rámci projektu č. 92, kostel sv. Jana Křtitele, místo bez hranic, spolufinancovaného Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v programu: Příhraniční spolupráce - Cíl EŮS - Česká republika, Svobodný stát Bavorsko 2014-2020. Budeme rádi, když navštívíte i další z akcí tohoto projektu. Vsaď život na Krista. A to už 14. října - od 9:30 ráno na faře ve Skalné se bude konat celodenní setkání mládeže Karlovarského kraje a od 14:30 bude v kostele koncert se stejným názvem - Vsaď život na Krista. Pokud chcete pomoci kostelu sv. Jana Křtitele ve Skalné i vy, u další kulturní akce naviděnou. Těšíme se na vás


Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.