Koncert
14. 10. 2017

"Vsaď život na Krista" - koncert skupiny KOINONIA s Plzně - 14. října 2017

 


 

V sobotu 14. října 2017 se v Kostele sv. Jana Křtitele ve Skalné konal další koncert v rámci letních slavností, z projektu č. 92 Kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic Cíl EÚS Česká Republika, Svobodný stát Bavorsko 2014 – 2020.

Tentokrát název akce zněl „Vsaď život na Krista“ a program byl připraven od ranních hodin. Na faře ve Skalné došlo k setkání mládeže. Za zmínku stojí bohatý program, kterému přálo skvělé slunečné počasí a taky skvělý oběd připravený pro všechny přítomné.

V Kostele, kde program pokračoval i pro širokou veřejnost vystoupila tentokrát kapela Koinonia z Plzně. Jejich repertoár byl nabitý spirituály a chorály v netradičním, ale rytmickém provedení a písně se v kostele rozléhali díky skvělé akustice opravdu všude. Od zpěvačky Lenky byla dokonce vidět zář nad hlavou. Do vystoupení byly zapojeni i návštěvníci a celý den se nesl v přátelském a hlavně veselém duchu.

Krásné počasí pravého babího léta skvěle podtrhovalo atmosféru celého programem nabitého dne a pokud chcete kostelu svatého Jana Křtitele ve Skalné pomoci i vy, tak se uvidíme v sobotu 9 prosince od 15 hodin v kostele na Adventním koncertě s dechovou hudbou v podání Egerländer Musikanten Ebelsbach.

Tak si to nenechte ujít. Těšíme se, naviděnou.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.