Video Záznamy koncertů Koncerty projekt č.92
3. 2. 2019

Záznamy celých koncertu v ramcí projektu č. 92 "kostel sv. Jana Křtitele ve Skalné"

 

Dne 25. listopadu 2018 v rámci projektu č. 92 „Kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic“,  jsme prožívali slavnost požehnání opraveného kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné.  V následujícím video můžete shlédnout záznam doprovodního programu, který se konal v sále společností LASSELSBERGER MINERALES a.s..

 

 

Dne 25. listopadu 2018 v rámci projektu č. 92 „Kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic“,  jsme prožívali slavnost požehnání opraveného kostela sv. Jana Křtitele ve Skalné.  V následujícím video můžete shlédnout záznam minikoncertu pí. Zbyňky Šolcové na harfě; proslovy partnerů programu: pí Rity Skalové, p. Petera Königa, místního faráře P. Piotra Libnera. Slavnostní bohoslužbě, předsedal Mons. Krzysztof Dędek, generální vikář plzeňské diecéze.

 

Dne 13. 10. 2018 se v kostele sv. Jana Křtitele ve Skalné konal koncert, kdy si návštěvníci užili gospelové melodie a tím pádem akci s názvem Muzikoterapie Gospelem, v rámci projektu č. 92: "Kostel sv. Jana Křtitele - místo bez hranic". Více v přiloženým videu

Dne 23. 6. 2018 se v kostele sv. Jana Křtitele ve Skalné konaly Skalenské poutní slavnosti v rámci projektu č. 92 "kostel sv. Jana Křtitele - místo bez hranic". Tentokrát si návštěvníci užili bohatý doprovodný program. Více v pořadu TV Chebsko.

 

Dne 24. 6. 2017 se ve Skalné uskutečnila Pouť ke sv. Janu Křtiteli. Tuto tradiční událost zahájila mše svatá provázena místním farářem Piotrem Libnerem. směřovaná právě k patronu Janu Křtiteli, který je patronem nejen kostela, ale i města. Přítomna byla i starostka města Rita Skalová společně se starostou partnerské obce Neusorg Peterem Königem.

 

Velikonoční koncert gotické hudby v podání skupiny v podání skupiny Musica Vagantium - neděle 16. dubna 2017 v kostele sv. Jana Křtitele ve Skalné

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.

Související položky