Koncerty
16. 5. 2019

Symfonický koncert „Skvosty klasické hudby“ v podání Chursächsische Philharmonie Bad Elster - Skalná 27. 4. 2019

 

V sobotu 27. dubna 2019 se kostel sv. Jana Křtitele ve Skalné opět proměnil v koncertní síň. A to v rámci projektu číslo 92: „Kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic“.

I tentokrát to opravdu stálo za to a do Skalné zavítala známá filharmonie Chursächsische Philhramonie Bad Elster.

Kromě klasických skladeb, které byste u filharmonie čekali, měli návštěvníci možnost slyšet například velice populární skladbu z legendární disneyovky Lví král, kterou nazpíval Elton Johna má název Can you feel the love tonight.

Kdo tento koncert nestihl, nemusí zoufat, protože 25. května od 17 té hodiny se na muzikanty z Bad Elsteru můžete v kostele sv. Jana Křtitele opět těšit a konkrétně se připravte na pořádnou porci zlatých hitů populární hudby. 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.