17. 10. 2019

„Kostel sv. Jana Křtitele – společně bez hranic“ brožura z kulturních akci konaných v rámci projektu číslo 092

 

 

 

V rámci projektu číslo 092 „Kostel sv. Jana Křtitele – místo bez hranic“, za finanční podpory programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko Cíl EÚS Česká republika – Svobodný stát Bavorsko 2014-2020, zůstala vydaná brožura pod názvem „Kostel sv. Jana Křtitele – společně bez hranic, kde najdeme relace ze všech kulturních akci.

Vytištěnou brožuru můžete si vyzvednout v kostele ve Skalné anebo na faře.

Elektronickou verze můžete prohlédnout zde

 

 


Na tomto místě chceme poděkovat všem, kteří pomohli projekt č. 92 uvést do života. Oběma partnerským městům: Skalná a Neusorg, Ministerstvu pro místní rozvoj ČR, Centru pro regionální rozvoj České republiky, Biskupství plzeňskému, neziskové organizaci Mariánskolázeňsko, za administraci projektu č. 92, všem dárcům, technickému dozoru ing. Radovnickému, Ateliéru Soukup Opl Švehla s.r.o., firmě Jurica a.s., Národnímu památkovému ústavu v Lokti, všem návštěvníkům kulturních programů a také všem, kteří se nám sem nevešli.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.