Papež František: Očkování proti koronaviru je úkonem lásky

Vatikán. Očkování proti koronaviru je úkonem lásky – lásky k druhým lidem i lásky vůči sobě, říká papež František.

"Nechat se očkovat vakcínami, které byly povoleny příslušnými orgány, je aktem lásky. A pomáhat většině lidí v tomto směru je projevem lásky. Lásky k sobě samému, lásky k rodině a přátelům a lásky ke všem lidem."

Papež František (18. 8. 2021)

Vatikán. Očkování proti koronaviru je úkonem lásky – lásky k druhým lidem i lásky vůči sobě, říká papež František ve videoposelství z 18. srpna 2021, kterým společně se šesti kardinály a arcibiskupy ze Severní, Jižní a Střední Ameriky podpořil kampaň v Latinské Americe nazvanou It’s Up to You podporující očkování proti covidu-19.

Podrobnosti najdete v článku na našem blogu:

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.